Вебінар ХПІ про кібербезпеку. РЕЄСТРАЦІЯ

Академія Cisco Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» запрошує викладачів, студентів різних вишів і коледжів на вебінар «Аналітики кібербезпеки. Хто це?». Захід приурочено до Міжнародного дня захисту інформації.

Дата — 30 листопада, початок — 11:00.

В рамках вебінару розглянуть питання про те, хто і як розслідує технічну складову кіберзлочинів.

Реєстрація за посиланням: https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-756156

Спікер — системний інженер-консультант компанії Cisco в сфері інформаційної безпеки Павло Родіонов.

Довідка:

Академія CISCO «Kharkiv Polytechnic Institute» створена за грантом НАТО в 2007 році. Вона функціонує на кафедрі систем інформації (факультет комп’ютерних та інформаційних технологій) протягом 12 років. Керівник — професор кафедри Валерій Кравець. Мета програми — дати знання з основ апаратного і програмного забезпечення ПК, мережних технологій, кібербезпеки, тощо. За цей час тут навчалися понад 1500 осіб (студенти, школярі та вчителі з Харківської, Полтавської, Сумської та Черкаської областей). У жовтні 2018 року представники академії Cisco «Kharkiv Polytechnic Institute» були учасниками Саміту «Networking Academy Partner Summit 2018», за підсумками якого отримали статус «Premier Academy Support Center».

Американська корпорація CISCO — провідний в світі виробник телекомунікаційного обладнання, який на 80% задовольняє імпортні потреби України. З 1996 року компанія створює міжнародну мережу академій для підготовки фахівців, навчання в яких здійснюється за єдиною програмою. В Європейському регіоні їх налічується 5770 в 119 країнах.

Міжнародний день захисту інформації, або День комп’ютерної безпеки (Computer Security Day) відзначають 30 листопада. Мета — нагадати користувачам про необхідність захисту їхніх комп’ютерів і всієї інформації, що зберігається в них.