Фахівці ХПІ прочитали лекції для польських студентів

Викладачі НТУ «ХПІ» вперше були запрошені у великий польський  університет WSB (Wyższe Szkoły Bankowe), як лектори для студентів-магістрів з напряму управління проектами, бізнесом, компаніями. Політех представляли: зав. кафедри стратегічного управління вишу професор Ігор Кононенко та старший викладач Карина Букрєєва. Паралельно з читанням лекцій представники ХПІ стажувалися в польському виші, та провели переговори про подальшу співпрацю між ХПІ та WSB. Поїздка здійснена в рамках проекту Erasmus+ з 12 по 17 квітня.

Університет WSB, який є великим освітнім холдингом Польщі, має представництва в 10-ти містах. Викладачі ХПІ прочитали лекції студентам-магістрам, які навчаються у місті Ополе. Серед тем лекцій, які презентували фахівці Політеху були:

  • «Як підвищити ефективність стратегічного управління, управління портфелем проектів та окремих проектів компанії» (How to increase the effectiveness of strategic management, management of a portfolio of projects and individual projects of a company),
  • «Як реалізувати гнучке управління проектами в бізнесі?» (How do you implement agile project management in business?),
  • «Як написати бізнес-план для малого бізнесу чи стартапу?» (How do I write a business plan for a small business or a startup).

Також представники НТУ «ХПІ» зустрілися з канцлером університету, доктором Мареком Наталлі (Dr. Marek Natalli), віце-канцлером Малгожатой Ягусч (Malgorzata Jagusch), директором інституту проф. Маріан Нога (Prof. Marian Noga), керівником центру міжнародного співробітництва Ярославом Томашевським (Mr. Jarosław Tomaszewski), з викладачами університету. Сторони відзначили спільну зацікавленість в продовженні та розвитку співробітництва між НТУ «ХПІ» та WSB у всіх сферах діяльності — від освіти до науки.

Довідка:

WSB (Wyższe Szkoły Bankowe) — найбільший освітній холдинг в Польщі, університети якого розташовані в 10 містах. Виш пропонує абітурієнтам 130 акредитованих програм за рівнями підготовки бакалаврів та магістрів, широкі можливості з навчання в аспірантурі та за програмою MBA.