Новий сезон еō Business Incubator у Харкові. Реєстрація відкрита!

Інноваційний бізнес-інкубатор еō Business Incubator, який діє на базі НТУ «ХПІ», відкриває набір конкурсантів на другий сезон. Подати заявку-ідею стартапу можна не лише з IT-напряму, але й в галузі фізики, хімії, матеріалознавства, біотехнологій, фармацевтики, фінансових технологій, інших актуальних інноваційних галузях. Відбір проводитиметься на конкурсній основі. Для участі в інкубаторі будуть розглядатися не лише «молодіжні стартапи», а й фундаментальні розробки українських університетів, науково-дослідних інститутів НАН України. Подати заявку можна до 8 жовтня 2019 року за посиланням: https://www.eo.in.ua/.

еō Business Incubator — перша в Україні глобальна платформа, яка є частиною міжнародної стартап-екосистеми. Її мета — допомогти учасникам почати, розвинути і розширити свій бізнес на світовому ринку. В основі програми еō Business Incubator — інтенсивний чотиримісячний курс навчання, менторами проекту є експерти з США, Європи, Близького Сходу та України. Вони мають реальний досвід роботи в сфері бізнесу та комерціалізації ідей, тому учасники зможуть з ними консультуватися, спілкуватися, слухати лекції. В рамках проекту вчені, розробники, автори ідей зможуть протестувати свою бізнес-концепцію, перетворити її на стартап і презентувати себе та свій продукт венчурним фондам для отримання фінансування.

Більше інформації про еō Business Incubator і перший сезон проекту можна знайти на його сторінці в Facebook.

Прочитати про менторів проекту можна в прикріпленому файлі.

about_eō_Business_Incubators

Довідка:

eō Business Incubator відкрився в Харкові 5 квітня 2019 року на базі НТУ «ХПІ». Мета — надання менторської підтримки не лише регіональним, а й загальноукраїнським стартапам, а також навчання технологіям їх просування і фінансування на вітчизняному та міжнародному ринках. Особливість eō Business Incubator в тому, що він стає частиною міжнародної інноваційної екосистеми і націлений не лише на «молодіжні стартапи» та IT (як більшість існуючих), але й на комерціалізацію фундаментальних і технологічних розробок університетів. Другий такий бізнес-інкубатор реалізований в Києві на базі КНУ ім. Шевченка. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України (КЕУ) надає фінансову і технічну підтримку цьому проекту.

Більше про відкриття eō Business Incubator за посиланням.

USAID (United States Agency for International Development) — центральний орган державного управління Сполучених Штатів Америки в галузі надання допомоги за кордоном. Основні напрямки роботи агентства — підтримка торгівлі, сільського господарства, сприяння економічному зростанню, запобігання конфліктам, розвиток охорони здоров’я, екстрена гуманітарна допомога, підтримка демократії.