SoftServe відкриває стипендіальну програму для студентів. РЕЄСТРАЦІЯ

Студенти технічних спеціальностей НТУ «ХПІ» запрошуються до участі в інтенсивній тримісячній стипендіальній програмі від SoftServe R&D Incubator. В рамках програми студенти-учасники за допомогою менторів зможуть розробити цікаві проекти для роботи з використанням інноваційних технологій. Після завершення навчання студенти з найвинахідливішими та найоригінальнішими ідеями отримають запрошення на роботу в SoftServe. Реєстрація на участь у програмі до 2 грудня 2019 р. за посиланням.

Так, студентам Політеху буде запропонована робота над двома проектами на вибір:

  1. Natural Language Processing for Healthcare — мета проекту в тому, щоб структурувати дані про пацієнта і його історію хвороби, тим самим заощадити час на встановлення діагнозу хворому. Заявку на участь в цьому проекті можна подати тут.
  2. Recruitment Analytical Platform — проект, націлений на розробку аналітичної платформи, яка буде включати комплексне розуміння профілів кандидатів, з огляду на його навички і загальну оцінку відповідності кандидата вимогам вакансії. Заявку на цей проект відправляти за посиланням.

Взяти участь в тримісячній стипендіальній програмі від SoftServe — R&D Incubator можуть студенти технічних спеціальностей НТУ «ХПІ» третього і старших курсів, які володіють такими навичками:

— комунікабельність і командна орієнтація;

— базове знайомство з поняттями Machine Learning та Data Mining;

— знання однієї або більше мов комп’ютерного програмування, з яких, принаймні, одна повинна бути R, Python або інша мова кодування загального призначення;

— досвід роботи з аналізом даних, бібліотеками / структурами і методами машинного навчання;

— рівень володіння англійською мовою: Intermediate+;

— досвід статистичного аналізу;

— досвід роботи з базами даних, знання SQL.

Протягом роботи в інкубаторі SoftServe буде виплачувати учасникам стипендію в розмірі 200$ на місяць. За підсумками програми кращі студенти отримають запрошення на роботу в SoftServe.

Заявки на вступ до інкубатора приймаються до 2 грудня 2019 р. Зареєструватися та надіслати мотиваційний лист можна за посиланням.

Довідка:

SoftServe українська IT компанія, що працює в сфері розробки програмного забезпечення і надання консультаційних послуг.

Головні офіси компанії знаходяться в Остіні (Техас, США) і Львові. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення в Центральній і Східній Європі та найбільшою аутсорсинговою компанією в Україні.