Digital Week — в НТУ «ХПІ»

У ХПІ пройшов тиждень вебінарів «Знай, умій, використовуй! All Digital Week». В рамках онлайн-семінарів педагоги, науковці та інші учасники з різних міст України вдосконалювали свої базові цифрові та інформаційні навички. Організаторами та спікерами заходів стали співробітники Науково-технічної бібліотеки ХПІ і кафедри «Системи інформації» вишу. За підсумками вебінарів учасники отримали сертифікати.

Представники ХПІ провели чотири онлайн-заходи. Про пошук, аналіз та систематизацію інформації, а також формування образу вченого в інформаційному просторі розповіла заступник директора Науково-технічної бібліотеки ХПІ Юлія Главчева. Експертом теми «Академічна доброчесність» стала директор Науково-технічної бібліотеки ХПІ Лариса Семененко. Інформацію про цифрові компетенції в Україні та Європі презентували викладачі кафедри «Системи інформації»: доцент Ганна Заволодько і професор Олег Касілов.

З матеріалами, які використовувалися у вебінарах, можна ознайомитись за посиланням, а також подивитися відеозаписи:

— «Мультидисциплінарні ресурси: пошук, аналіз і систематизація інформації», відеозапис https://www.youtube.com/watch?v=lTPSGF8rmbM

— «Формування образу вченого в інформаційному просторі», відеозапис https://www.youtube.com/watch?v=K5wQ0iJt29Y

— «Академічна доброчесність», відеозапис https://www.youtube.com/watch?v=8v9XosYNKAU

— «Цифрові компетенції в Україні та Європі», відеозапис https://www.youtube.com/watch?v=YB_7ry5Fvhw

Довідка:

Захід «All Digital Week» відбувся з 23 по 26 березня 2020р. у співпраці з міжнародним проектом «dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens / dComFra (No. 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP)».