Політехніки — переможці Кубка України з бадмінтону

Спортсмени НТУ «ХПІ» показали високі результати і посіли призові місця на Кубку України з бадмінтону, який відбувся в Києві. Вони вибороли «золото», два «срібла» і «бронзу» всеукраїнських змагань.

Так, студентка факультету соціально-гуманітарних технологій (група СГТ-118Б) Анастасія Прозорова посіла I місце в парній категорії, а також виборола срібну медаль Кубка з бадмінтону в одиночній категорії.

Інтерв’ю з Анастасією, яке було зроблено під час змагань — тут.

Бадмінтоністи ХПІ, які змагалися в парній категорії: студент факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії Михайло Махновський (група КН-617) і студент факультету соціально-гуманітарних технологій Гліб Бекетов (група СГТ-120) завоювали «бронзу» змагань.

Крім того, викладач кафедри фізичного виховання Віталій Кононов також отримав срібну медаль за високі результати в парній категорії.

Вітаємо спортсменів ХПІ та бажаємо подальших успіхів!

Довідка:

Кубок України з бадмінтону відбувся 3 – 6 вересня в Києві. Понад сто кращих спортсменів цього виду спорту змагалися в чоловічій, жіночій одиночних, парних і змішаних категоріях.