Підготовчі курси ХПІ. На старті!

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» оголошує набір на курси підготовки до ЗНО з різних предметів — технічних і гуманітарних. Заняття нових груп стартують вже в суботу, 19 вересня 2020 р. Слухачі курсів ХПІ — школярі з будь-яких міст і областей України. Приєднатися до занять можна протягом півроку, нові групи будуть формуватися наприкінці кожного місяця (до лютого 2021р.). Цього року записатися на підготовчі курси можна онлайн не виходячи з дому.

В ході підготовчих курсів ХПІ, слухачі зможуть відмінно підготуватися до ЗНО, розширити знання з предметів, а також отримають можливість адаптації до майбутнього навчання в харківському Політеху.

ХПІ пропонує курси і для учнів десятих класів.

Вчитися можна на денній (субота, неділя), вечірній (з понеділка по п’ятницю) і заочно-дистанційній (для школярів з інших міст) формах.

Предмети за вибором абітурієнта:

– математика;

– фізика;

– хімія;

– англійська мова;

– українська мова;

– історія України;

– біологія.

ВАЖЛИВО: випускники підготовчих курсів (як денних, так і заочно-дистанційних) відразу переходять до фінального туру університетської олімпіади. Це дозволяє отримати до 20 додаткових балів до результату ЗНО при вступі до Харківського Політеху.

Цього року записатися на підготовчі курси можна онлайн — не виходячи з дому! Для цього потрібно: на сайті детально ознайомитися з інформацією про курси і заповнити заяву в Googl-формі. Або ж оффлайн за адресою:

м. Харків, вул. Кирпичова, 2, НТУ «ХПІ», навчальний корпус У-2, 1-й поверх, кімната –109.

Графік роботи: пн-пт. с 9-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00.

Контакти:

телефон: (057)-70-76-231, 066-622-47-01 (с 13-00 до 18-00); e-mail: podkursi.khpi.kharkov@gmail.com ,

сайт: http://vstup.kpi.kharkov.ua/pidgotovche-viddilennia/pidhotovchi-kursy-do-zno/ , а також Facebook, Instagram