Танкісти-першокурсники ХПІ склали присягу

У Військовому інституті танкових військ НТУ «ХПІ» більше сотні курсантів першого курсу урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові. Захід пройшов напередодні Дня танкіста, 12 вересня, за участю начальника Військового інституту танкових військ Олександра Серпухова, Почесного ректора НТУ «ХПІ» Леоніда Товажнянського, інших гостей.

«З кожним роком все більше охочих навчатися в стінах нашого інституту. Також, ми другий рік поспіль відкриваємо двері навчального закладу для дівчат. Цього року було зараховано 11 представниць прекрасної статі, деякі з них вже мають досвід військової служби. Хочу всім присутнім побажати витримки, натхнення у навчанні та старанності у службі», — привітав курсантів начальник Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ» полковник Олександр Серпухов.

Крім того, учасники заходу поклали квіти до монументу легендарного танка Т-34 — символу мужності та героїзму воїнів-танкістів, і пам’ятників випускникам навчального закладу Героям України капітанам Сергію Колодію та Олександру Лавренку.

З огляду на діючий в Україні карантин, святкове дійство проводилося з дотриманням санітарних вимог і обмеженою кількістю учасників.

Фото — Військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ».

Довідка:

День танкіста щорічно відзначається в Україні у другу неділю вересня.