ART KhPI запрошує на фотовиставку студентських робіт

17 вересня 2021 року відбудеться презентація фотовиставки «Харків Зінаїди Серебрякової», яка присвячена пам’яті видатної художниці, чиє життя було пов’язане з Харковом. Гості заходу зможуть побачити роботи переможців конкурсу студентських робіт, який провела раніше галерея харківського Політеху «ART KhPI».

Початок — 17:00. Місце — Музей видатних харків’ян ім. К.І. Шульженко (адреса: пров. Байкальський, 1 (м. Захисників України).

Запрошуються всі охочі! Вхід вільний. Експозиція буде відкрита до кінця вересня.

Фотоконкурс «Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова», результати якого будуть презентовані, відбувся в грудні 2020 року. Його учасниками були студенти НТУ «ХПІ», а також члени фотогуртка «SPALAH», який працює при галереї «ART KhPI». Завданням для фотохудожників було відправитися у подорож Харковом і знайти куточки міста, які не змінилися за сотню років, наприклад, фрагменти вулиць, будинків, двориків, і відтворити втаємничену красу цих місць. Важливо, щоб робота, крім документальної відповідності, мала художню оригінальність.

Ознайомитися з онлайн-виставкою «Харків, яким його бачила Зінаїда Серебрякова» можна на Інтернет-ресурсах галереї «ART KhPI»: https://www.facebook.com/media/set?vanity=artkhpi&set=a.1730284180459955

Telegram: https://t.me/artkhpi

Instagram: https://www.instagram.com/artkhpi/

Cайт http://web.kpi.kharkov.ua/artkhpi/

Тел. для довідок: 067-91-014-91.

Довідка:

Зінаїда Серебрякова (1884 — 1967) — всесвітньо відома художниця, яка народилася в селі Нескучному (тепер — Харківський район Харківської області). Тут протягом 20 років вона створювала шедеври, що стали класикою світового мистецтва. Однак і з Харковом вона була пов’язана з першого року свого життя: в 1918-1920 роках саме тут вона знайшла притулок під час Громадянської війни, і написала низку творів. Не менше значення в її житті грали й інші міста, в кожному з яких вона залишила частинку своєї душі. Це можна спостерігати в її творчості.