ХПІ визнано лідером інновацій в освіті

НТУ «Харківський політехнічний інститут» став учасником XIII Міжнародної виставки «Інноватика у сучасній освіті» та виставки освіти за кордоном «World Edu», що відбулися у Києві наприкінці жовтня. За підсумками заходів, Політех виборов низку нагород, серед яких — почесне звання «Лідер інновацій в освіті». Була оцінена інноваційна робота університету, яка здійснюється у співпраці з бізнесом: Інноваційний кампус, програма розвитку стартапів CIG R&D Lab, інші.

Крім того, ХПІ здобув золоту медаль у номінації «STEM-напрям як засіб підвищення якості інклюзивної освіти». Було відзначено наукове дослідження викладачів харківського Політеху — «Інклюзивне навчання при порушенні слуху: практики викладання природничих наук у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут». Серед авторів роботи — доцент кафедри фізики Ксенія Мінакова, начальник методичного відділу Сергій Радогуз, доцент кафедри хімічної техніки та промислової екології Тетяна Тихомирова, доцент кафедри органічного синтезу та нанотехнологій Сергій Петров.

Харківський Політех також був нагороджений дипломом «За активне впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес».

У межах заходу відбулися науково-практичні конференції, тематичні семінари, воркшопи, презентації, майстер-класи, тренінги за участю керівників, провідних спеціалістів та науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівників навчальних закладів, педагогів-практиків, представників закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв, виробників та постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків та широкої громадськості.

Довідка:

«Інноватика у сучасній освіті» — професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних установ України, на якому широко представлені інноваційні здобутки у галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів та досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами; професійне інформаційне поле для ділових контактів з розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів сучасних технологій, методик навчального процесу

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Освітній форум «Інноватика у сучасній освіті» відбувся 20-22 жовтня.

За матеріалами сайту http://innovosvita.com.ua/index.php/uk