Онлайн зустрічі ХПІ з абітурієнтами — понад 1000 осіб у чаті

«Прямий ефір» із ректором НТУ «ХПІ» Євгеном Соколом та відповіді на головні питання щодо вступної кампанії цього року. 13 лютого харківський Політех організував онлайн-зустріч з абітурієнтами та їхніми батьками на офіційних сторінках соцмереж ХПІ у Telegram та Facebook. Стрім складався із двох частин, в одній із яких ректор харківського Політеху давав поради абітурієнтам про вибір майбутньої професії, а відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Петров розповідав про предмети ЗНО. Друга частина була присвячена особливостям вступної кампанії 2022 року та відповідям на запитання. Спікерами стали фахівці приймальної комісії — Ксенія Мінакова та Сергій Білик. У прямому ефірі івента взяли участь понад 350 осіб, а в онлайн-чаті — понад тисяча.

В «Інтерв’ю у прямому ефірі», яке проводив відповідальний секретар приймальної комісії ХПІ Сергій Петров із ректором ХПІ Євгеном Соколом, було представлено широкий спектр напрямів підготовки харківського Політеху. Зокрема, Євген Сокол зазначив, що у ХПІ продовжують відкривати нові спеціальності, які актуальні та затребувані на світовому ринку. Так, з минулого року університет готує фахівців із готельного господарства, а цього року відкрито набір на такі нові напрями, як «Туризм», «Рекламний бізнес» та інше. Звертаючись до батьків абітурієнтів, ректор ХПІ порадив їм прислухатися до своїх дітей та підтримати їхній вибір майбутньої професії.

«Шановні абітурієнти! У вас величезний вибір — ХПІ пропонує величезну кількість спеціальностей. Ви повинні самі зрозуміти, що вам ближче: гуманітарний чи технічний напрям, розібратися, де ви сильні та що вам цікаво. Адже навчання професії має вам подобатися, і це головне. Бажаю вам усім удачі та правильного вибору! Сподіваюся побачити вас на посвяті у студенти ХПІ цього року», — наголосив ректор харківського Політеху Євген Сокол.

Відповідальний секретар приймальної комісії ХПІ Сергій Петров розповідав учасникам про основні предмети ЗНО, роз’яснював що таке Профі та Стандарт у ЗНО з математики, а також давав поради щодо підвищення конкурсного балу.

«Як зробити так, щоб конкурсний бал був вищим? Вам потрібно мати три позитивні ЗНО. З них перші два обов’язкові і ще у вас є три спроби скласти третій предмет (обравши три різні предмети на вибір — ред.). Використовуйте всі три, тому що далі ви віддаватимете перевагу найвищому з них результату, завдяки чому ваш конкурсний бал збільшуватиметься», — розповідає Сергій Петров.

У другій частині онлайн-інтерв’ю фахівці приймальної комісії ХПІ — Ксенія Мінакова та Сергій Білик — консультували слухачів з питань прохідних балів на спеціальності, термінів та дат вступної кампанії 2022, про необхідний пакет документів, вступ після коледжів, про особливості для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій, а також давали рекомендації та посилання де можна знайти цікаву інформацію щодо вишу.

Загалом онлайн-трансляція тривала протягом трьох годин, учасниками якої стали понад 1000 користувачів.

Посилання на ефір – https://www.youtube.com/watch?v=4n1FcvE0omw