Вчена ХПІ — учасниця міжнародного симпозіуму з нанотехнологій в Ізраїлі

Старший викладач кафедри зварювання НТУ «ХПІ», кандидат технічних наук Альона Глушко взяла участь у V міжнародному симпозіумі «Nanotechnology from academic to industry 2022» (Нанотехнології. Від академії до промисловості). Він відбувся у Холонському технологічному інституті (Ізраїль). Захід був присвячений розширенню взаємодії науки та бізнесу. Молода вчена ХПІ стала єдиним представником України. Загалом серед учасників — понад сотня професіоналів із наукових та промислових сфер з різних країн Європи.

Загалом, серед напрямів, що обговорювалися, були: фотоніка, поляритоніка та спинтроніка, матеріали для перетворення та зберігання енергії, нові інструменти для наноматеріалів, біонанотехнології та наномедичні технології. Серед спікерів: вчені з університетів Ізраїлю, Італії, Іспанії, Чехії.

У межах симпозіуму Альона Глушко презентувала роботу «Перспективні види інновацій в енергетиці». Її співавторами стали професор кафедри менеджменту НТУ «ХПІ» Наталія Шматько та доцент кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики УІПА Ірина Пантелєєва.

«Захід був присвячений взаємодії науки та бізнесу. Учасники — професіонали з наукових кіл та промисловості — ділилися своїм досвідом у дослідженні нанонауки. Така співпраця ефективно сприяє розвитку промисловості», — зауважила старший викладач кафедри зварювання НТУ «ХПІ» Альона Глушко.