Вітання з Днем енергетика-2022

Шановні співробітники, студенти та всі випускники ХПІ, які зараз працюють в енергетичній галузі! Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом — Днем енергетика! 

2022-й… Надзвичайно важкий рік для всіх нас і нашої країни дуже чітко розставив за рейтингом важливості професії. Це — ВІЙСЬКОВІ, ЛІКАРІ, ВЧИТЕЛІ і, безумовно, ЕНЕРГЕТИКИ!

Після багаточисельних артилерійських і ракетних ударів рф по інфраструктурних об’єктах нашої країни, енергосистема України дуже далека від нормального стану — у ній зберігається значний дефіцит генерації та зруйновано безліч ліній електропередач та підстанцій в системоутворюючих і розподільних мережах. Але енергетики роблять все можливе та неможливе для відновлення подачі електроенергії і тепла до наших міст і населених пунктів, до споживачів всіх категорій в надскладних умовах, під обстрілами і на замінованих територіях!

Шановні працівники енергетичної галузі — наші випускники! Кажуть, що єдиний спосіб бути по-справжньому задоволеним життям — робити ту справу, яку вважаєш важливою, а єдиний спосіб зробити важливу справу — любити те, що ти робиш! Ваша Робота з великої літери наразі — яскравий доказ цього афоризму, вона займає головне місце у вашому житті, це справжній енергетичний фронт! Дякуємо і низький уклін за ваш героїзм і наснагу!

Студенти Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки, у вас є величезний шанс проявити себе в енергетичній галузі після закінчення нашого університету! Ви дуже потрібні для відбудови нашої енергосистеми після війни. Це буде зовсім інша, інноваційна енергосистема, в якій реалізуються найсучасніші тенденції і технології розподіленої генерації та споживання енергії, інтелектуального енергоефективного керування всіма процесами, де старі енергетичні об’єкти будуть змінюватись на сучасні нові елементи сталої та відновлювальної енергетики. Це велика і важлива робота, яка потребує гарної теоретичної і професійної підготовки, тому зараз ефективно використовуйте період навчання!

Здоров’я, Життя, Миру і Перемоги! Бережіть себе та своїх близьких! Заощаджуйте енергоресурси, але не треба економити енергію душевного тепла, генеруйте оптимізм і позитив!

Слава Україні! Слава енергетикам!

Довідка: 

День енергетика — професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення. Відзначається щорічно 22 грудня.