Харківські політехніки презентували свої дослідження в Румунії

Вчені ХПІ взяли участь в міжнародній конференції «International Conference on Reliable Systems Engineering» (ICoRSE), присвяченій дослідженням у галузях мехатроніки та іншіх тісно пов’язаних з нею галузях. Захід відбувся  у Бухаресті (Румунія) на початку вересня. Із 50-ти доповідей, які були представлені на конференції, третину складали роботи науковців Харківського Політеху.

На міжнародній конференції ICoRSE харківські політехніки презентували результати досліджень у галузі виробництва та управління інтелектуальними мехатронними системами, моделювання та симуляції в механіці та мехатроніці, кіберфізичних систем, прикладної механіки, нових матеріалів та ін. Деякі з представлених наукових робіт були виконані спільно з дослідниками з Німеччини та Чехії. Спеціально для  українських фахівців була створена  секція стендових доповідей, адже конференція проходила в офлайн форматі.

Загалом на ICoRSE було розглянуто п’ятдесят із вісімдесяти поданих наукових праць, із яких  Харківський Політех представив 17 доповідей. У конференції взяли участь близько півсотні представників Навчально-наукових інститутів ХПІ:  механічної інженерії і транспорту; хімічних технологій та інженерії;  комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Захід сприяв обміну досвідом і кращими практиками між експертами з університетів, науково-дослідних інститутів та представниками бізнесу з кількох країн Європи (Англія, Франція, Німеччина, Австрія, Польща, Чехія та ін.), Північної Америки та Азії. За словами учасників, ICoRSE надала можливість налагодити ділові або дослідницькі зв’язки, а також знайти глобальних партнерів для майбутньої співпраці.

 

 

Довідка:

Міжнародна конференція «International Conference on Reliable Systems Engineering» (ICoRSE) відбулася 7-8 вересня 2023р. в Бухаресті( Румунія). Мета заходу: просування результатів наукових досліджень, технологічних розробок у галузі інженерії надійних систем, кіберфізичних систем, мехатроніки, прикладної механіки та суміжних галузях шляхом сприяння взаємодії та обміну досвідом і передовою практикою між фахівцями університетів, науково-дослідних інститутів та приватних компаній.