Харківський Політех запрошує школярів, студентів та всіх бажаючих приєднатися до вебінару «Дослідження та інновації у сфері Кодування», який відбудеться 25 жовтня 2023р. В ході заходу можна буде дізнатися про: штучний інтелект та кодування, ChatGPI як допоміжний інструмент в науці, шифрування тощо. На учасників також чекають дискусії та вікторини Кахут по темам вебінару. Спікерами заходу стануть провідні експерти Харківського Політеху та фахівці IT сфери. Організатор – кафедра «Системи інформації імені В.О. Кравця» НТУ «ХПІ». Реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/e/CjeeFYrhhs.
На вебінарі «Дослідження та інновації у сфері Кодування» будуть розглянуті такі теми:
- “Штучний інтелект та кодування” —кандидатка технічних наук доцентка НТУ «ХПІ» Ганна Заволодько.
- “IoT та кодування” — кандидат технічних наук професор НТУ «ХПІ» Олег Касілов.
- “ChatGPI як допоміжний інструмент в науці” — директорка бібліотеки НТУ «ХПІ» доктор філософії за спеціальністю «Комп’ютерні науки» Юлія Главчева.
- “Інтернет та кодування”— експерт ВЕБ розробок WiserBrand Валерій Заволодько.
- “Шифрування в протоколах передачі інформації” —IT фахівець компанії NLT Володимир Мажуга.
Учасники онлайн заходу матимуть змогу дізнатися більше про ці теми та обговорити їх з експертами. Далі на них чекають дискусії, можна буде поставити запитання спікерам, а також стати переможцем вікторини Кахут по темам вебінару.
Коли? 25 жовтня 2023р.
Час: 16:00 — 17:30
Реєстрація за посиланням: https://forms.office.com/e/CjeeFYrhhs
Телеграм група події :
https://t.me/+BXBnFMhXYh00YmYy
Приєднуйтесь!
Ініціатива Meet and Code фінансується Amazon та SAP і реалізується Haus des Stiftens gGmbH та TechSoup Europe спільно з партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ. Подія створена в співпраці з Благодійним фондом “Сяючі Очі”. Організатор заходу – кафедра «Системи інформації імені В.О. Кравця» НТУ «ХПІ». Детальніше про проєкт: тут.
Довідка:
Це вже третій заключний захід, який проводитиметься в рамках серії вебінарів “Meet and Code: Сучасні Методи Оптимізації та Кодування Інформації“. Першій вебінар “Сучасні Методи Стиску Інформації: Від теорії до практики» відбувся 4 жовтня. Другий вебінар «Теорія Передачі та Кодування Інформації: Сучасні аспекти” був проведений 11 жовтня.