Дипломи ХПІ отримали 250 бакалаврів та магістрів з різних країн світу

У Харківському Політеху відбувся черговий випуск студентів-іноземців. Дипломи бакалавра та магістра отримали майже 250 осіб з різних країн світу. Новоспечені інженери, економісти, спеціалісти у ІТ сфері та педагогіці стануть висококваліфікованими фахівцями у себе на Батьківщині в Китаї, Туркменістані, Марокко, Лівані, Туреччині, Азербайджані тощо. Дехто з них продовжить навчання в аспірантурі ХПІ.  Урочистий захід в онлайн форматі провів Навчально-науковий інститут міжнародної освіти НТУ «ХПІ».

У Харківському Політеху пройшов урочистий випуск студентів-іноземців. Більш як 250 представників різних країн світу стали володарями диплому бакалавра та магістра ХПІ. Вже зовсім скоро ці дипломовані інженери, економісти, спеціалісти в ІТ сфері та педагогіці обіймуть ключові посади на підприємствах, у фірмах та у державних установах Китаю, Туркменістану, Марокко, Лівану, Туреччини, Азербайджану тощо. Фундаментальні знання, які вони отримали в НТУ «ХПІ», дозволять молодим спеціалістам вирішувати найскладніші питання у різних галузях діяльності своїх рідних країн. Дехто з них вирішив продовжити навчання в аспірантурі Харківського Політеху.

З привітальним словом англійською мовою виступили: проректор НТУ «ХПІ» Геннадій Хрипунов, директор Навчально-наукового інституту міжнародної освіти НТУ «ХПІ» Дмитро Горовий, заступниця директора Ганна Дроздова, заступники директорів науково-навчальних інститутів ХПІ з роботи із іноземними студентами. Урочистий захід відбувся в онлайн форматі.

«Шкода, що настав час прощатися з вами, нам приємно усвідомлювати, що протягом всього навчання між нами працював зворотній звʼязок. Ми отримали ваші гарні відгуки про нашу роботу, і сподіваємося, що кількість іноземних студентів у нашому університеті буде тільки зростати! Дякуємо, що ви були з нами у цей непростий час! Ми не кажемо вам прощавайте, ми кажемо – побачимося знову!», – відзначили організатори свята.

Відео можна подивитися на YouTube: https://youtu.be/wQ3rvQJgiVs

 

Довідка:

Онлайн випускний для іноземних студентів НТУ «ХПІ» відбувся 28 червня 2024 року на платформі Microsoft Teams.