Подати документи у ХПІ можна буде у кількох містах України

Під час вступної кампанії 2022 року для абітурієнтів НТУ «Харківський політехнічний інститут» буде доступно три центри прийому документів — у Харкові, Полтаві та Чернівцях. Про це повідомив ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол. Також університет стане базою для проведення Національного мультипредметного тесту (НМТ) та вишем, куди можна буде вступити за результатами усної співбесіди (Квота 2).

Головною точкою прийому документів до НТУ «Харківський політехнічний інститут» буде його Центральна приймальна комісія, що розташована у Харкові (м.Харків, вул. Кирпичова, 2, Корпус У2). Ще дві — на базі Полтавського політехнічного коледжу НТУ «ХПІ» (м.Полтава, вул. Пушкіна 83а) та у Чернівцях (м.Чернівці, Головна вулиця, 203, 3 поверх).

«Сьогодні, з урахуванням військового стану, ми відкриваємо ці три пункти, щоб абітурієнти могли звернутися до найближчих для себе приймальних комісій ХПІ, поспілкуватися та отримати всю необхідну інформацію. Водночас цього року є дуже важлива частина вступу — складання тесту НМТ — Національного мультипредметного тесту. Ми також організуємо локацію для його прийому у Харківському Політеху», — розповів ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол.

Всю детальну інформацію про вступну кампанію 2022 року можна дізнатися на сайті: http://vstup.kpi.kharkov.ua/

Ректор Євген Сокол також зазначив, що Харківський Політех продовжує роботу, відповідно до всіх графіків та нормативів, які є з урахуванням військового стану. «Незважаючи на те, що наші викладачі та вчені сьогодні перебувають у різних куточках країни та за кордоном, але вони виконують свої зобов’язання, проводять онлайн навчання студентів. Університет здійснює науково-дослідну роботу, яка сьогодні дуже потрібна нашій державі. Ми зберігаємо найкращі досягнення ХПІ — Стартап-центр, Інноваційний кампус, ті наукові школи, які понад сто років працюють у нашому університеті. Хочу сказати, що Харків завжди був, є і буде тим містом, яке впливає на розвиток економіки України. Велика кількість IT фірм, підприємства залишаються в Харкові і не планують перебазуватися. Тому головна мета — створення кадрового потенціалу, який відновлюватиме економіку нашої країни та рідного міста», — наголосив ректор ХПІ Євген Сокол.

Довідка:

Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”— один з найбільших технічних вишів України, заснований у 1885 році. Сьогодні НТУ “ХПІ”—   це 10 навчально-наукових інститутів, 103 кафедри, де навчаються понад 15 тисяч студентів. Харківський Політех – у  топ 5 університетів України, входить до міжнародних рейтингів, де посідає провідні позиції серед українських вишів. НТУ «ХПІ» також є одним із лідерів IT освіти України. Зокрема, університет реалізує унікальну освітню програму Innovation Campus із сучасним програмним забезпеченням.

Національний мультипредметний тест (НМТ) – форма вступного іспиту, яка передбачає оцінку результатів навчання з української мови, математики та історії України, що здійснюється Українським центром оцінки якості освіти відповідно до законодавства. У разі надходження за спеціальними умовами замінюється індивідуальною усною співбесідою з відповідних предметів за програмою ЗНО.

Графік проведення НМТ: http://vstup.kpi.kharkov.ua/hrafik-nmt-2022-roku-zatverdzheno/