Ректор ХПІ Євген Сокол привітав воїнів-танкістів та ветеранів танкових військ з професійним святом

10 вересня 2023 року Україна відзначає День танкістів. Уже другий рік поспіль це свято опалене вогнем страшної війни, яку розв’язала росія проти нашої Батьківщини. Танкісти завжди мужньо захищають державу, демонструючи бойовий потенціал Збройних Сил України, а зараз стали справжнім прикриттям піхоти, стримуючи вогонь окупанта. Від імені колективу Національного технічного університету «ХПІ» танкістів зі святом вітає ректор вишу професор Євген Сокол.

Шановні воїни-танкісти та ветерани танкових військ! Щиро вітаю вас із Днем танкістів — вашим професійним святом!

Цей день особливий для НТУ «ХПІ», адже до складу нашого університету входить Військовий інститут танкових військ, викладачі і офіцери якого виховують справжніх патріотів. Його випускники завжди віддано служать своїй країні, героїчно захищають український народ, демонструють професіоналізм та дисципліну в усіх сферах. У мирний час вони зміцнюють обороноздатність України, а сьогодні у запеклих боях мужньо здобувають для нас мир і спокій, даючи змогу вчитися і навчати, працювати на шляху до Перемоги!

Ми низько вклоняємося перед вами, воїни, і дякуємо за ваші незламність і неймовірний бойовий дух, що ви демонструєте день у день! Ми пам’ятатимемо тих, хто не повернувся з бою, хто поклав життя заради миру в Україні і світі в цілому. Ваш подвиг невмирущий. І кожен українець упевнений: Перемога буде за нами! Адже ми усі разом готові захищати рідну землю та Незалежність України.

Сьогодні, завдяки зусиллям наших воїнів, ми продовжуємо готувати висококваліфікованих спеціалістів, у тому числі і для Збройних Сил України. Віра в Перемогу незламна, як і наша міць, і це допоможе здолати ворога. А після Перемоги ми повернемося до мирного життя і продовжимо розбудовувати нашу вільну квітучу Україну!

Зі святом вас, дорогі друзі! Підтримуємо та віримо у ЗСУ!

Слава Україні!

 

Довідка:

День танкістів в Україні встановлений згідно з Указом Президента від 29 серпня 1997 року, відзначається щорічно у другу неділю вересня.