Спортсмени ХПІ вибороли «золото» на Чемпіонаті світу з акробатичного рок-н-ролу

Представники спортивного клубу «Сенат» Палацу студентів НТУ «ХПІ» стали переможцями та призерами найпрестижніших змагань Європи та світу з акробатичного рок-н-ролу.  Георгій Тагайбай та Єлизавета Каверіна здобули золоту медаль на Чемпіонаті світу, а пара– Олександр Ляшенко та Аделаїда Кушка посіли третє місце на етапі Кубку світу. У змаганнях, які відбулися у Кракові (Польща) 28-29 жовтня, взяли участь близько тисячі спортсменів із п’ятнадцяти країн світу.

Так, на Чемпіонаті світу серед юніорів переможцями стала пара Георгія Тагайбая та Єлизавети Каверіної. Четверте місце посіла пара Дмитро Потаман та Амалія Криклива, до «дванадцятки» найсильніших увійшли Тимур Хаперський і Ксенія Асонова. У змаганнях етапу Кубку світу серед юнаків бронзовими призерами став дует Олександр Ляшенко і Аделаїда Кушка. Шосте місце посіли Максим Шпеньков та Віра Литвиненко. У свою чергу, на Чемпіонаті Європи серед дорослих (дисципліна «Основний клас контактний стиль») Дмитро Олійник і Ольга Іванчук показали четвертий результат, а Олексій Шпеньков і Кира Сідорова вибороли 12-е місце.

Тренують спортсменів клубу акробатичного рок-н-ролу «Сенат»  НТУ “ХПІ” Заслужена тренерка України майстриня спорту України міжнародного класу Наталія Проскуріна та майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ляшенко.

Відзначимо, що спортивний клуб акробатичного рок-н-ролу «Сенат» вже майже двадцять років активно працює на базі Палацу студентів харківського Політеху. Його спортсмени неодноразово здобували перемоги на чемпіонатах світу та Європи, Кубках світу та інших змагань. Представники клубу – традиційні учасники різноманітних свят Харкова і ХПІ. Їх виступи завжди супроводжуються шквалом оплесків і овацій.

 

Довідка:

Чемпіонат світу (формейшн жінки, дівчата; пари юніори, рок-н-рол), чемпіонат Європи («Основний клас контактний стиль»), етап Кубку світу (юнаки, діти) відбулися 28-29 жовтня 2023 року у місті Краків (Польща). У змаганнях взяли участь майже тисяча спортсменів з 15 країн світу.