Харківські політехніки занурилися у заходи DSMIE Summer School-2024

Студенти Харківського Політеху взяли участь в онлайн форматі у Міжнародній Літній науковій школі DSMIE Summer School-2024. Під час навчання магістрантка Емілія Саприкіна, першокурсники Юрій Островерх та Ігор Величко приєдналися до роботи 7-ї Міжнародної конференції «Проєктування, моделювання, виробництво: біржа інновацій», яка відбулася у м. Плзень, Чехія. Майбутніх інженерів з НТУ «ХПІ» було запрошено і на освітні семінари від відомих науковців провідних університетів Європи. Заходи були присвячені питанням інновацій в техніці та технології галузей машинобудування, механіки та хімічної інженерії.

Студенти кафедри технології машинобудування та металорізальних верстатів Навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту ХПІ взяли участь в онлайн форматі у Міжнародній Літній науковій школі DSMIE-2024. Магістрантка Емілія Саприкіна, першокурсники Юрій Островерх та Ігор Величко активно включилися у роботу 7-ої Міжнародної конференції «Проєктування, моделювання, виробництво: біржа інновацій» (м. Плзень, Чехія). Форум обʼєднав вчених з Португалії, Італії, Норвегії, Польщі, Чехії, Словаччини, Великої Британії, Румунії тощо. Учасники конференції обговорили питання інновацій в техніці та технології галузей машинобудування, механіки і хімічної інженерії.

Нові знання майбутні інженери з Харківського Політеху отримали і на освітніх семінарах від відомих науковців провідних університетів Європи. Про промислову гнучкість слухачам розповів професор Ризького технічного університету (Латвія) Богдан Гайдабрус, а про теорію і практику машинного навчання – професорка Жешувського політехнічного університету імені Ігнація Лукасевича (Польща) Катажина Антош.

Відзначимо, що після завершення Літньої школи, студенти ХПІ сформували свої розгорнуті відгуки про здобуті знання та навички, які будуть використовувати у подальшому навчанні.

«Участь у Літній науковій школі DSMIE Summer School-2024 дозволила нам проявити себе, знайти щось нове і цікаве в прикладній механіці і в галузевому машинобудуванні, отримати натхнення на власні наукові звершення», – поділилися своїми враженнями студенти Харківського Політеху.

 

 Довідка:

Літня наукова школа DSMIE Summer School-2024 організована за підтримки Університету Західної Богемії (Чехія), Познанської Політехніки (Польща), Технічного університету в Кошиці (Словаччина), Міжнародної асоціації технологічного розвитку та інновацій (Україна), Сумського державного університету.