Органічна хімія, біохімія, лакофарбові матеріали та покриття

Циганков Олександр Валерійович Завiдувач кафедри

Циганков Олександр Валерійович


Сайт кафедри

Про кафедру

Кафедра здійснює універсальну класичну і сучасну підготовку професіоналів в області лакофарбових технологій, які охоплюють сферу отримання лакофарбових матеріалів та захисно-декоративних покриттів на їх основі.

Форма навчання – денна. Кваліфікаційні рівні випускників: бакалавр, магістр.
Форма навчання – заочна. Кваліфікаційний рівень випускників: магістр.

Заняття проводять зі студентами в спеціальних аудиторіях, оснащених сучасними методами навчання, включаючи мультимедійний супровід. Лабораторні роботи, курсове та дипломне проектування виконуються в спеціально обладнаних лабораторіях. На кафедрі працюють 4 доктори хімічних наук і 3 кандидати наук.

Характерною рисою кафедри є постійний зв’язок з підприємствами та організаціями лакофарбової галузі виробництва – замовниками фахівців. Протягом всього курсу навчання здійснюється практика на провідних підприємствах в сертифікованих за міжнародними стандартами лабораторіях.

З 2016 року для всіх бажаючих студентів-магістрів (бакалаврів) існує можливість дуального навчання (суміщення = навчання + робота) за фахом в провідних компаніях України.

 

 

Науковi напрями

Органічний синтез і дослідження природи біологічно орієнтованих з’єднань.
Регулювання і прогнозування властивостей екологічних лакофарбових матеріалів та захисно-декоративних покриттів на їх основі.

Спеціальність, освітня програма

  • Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія
  • Спеціалізація: 161.08 Технологія лакофарбових матеріалів і полімерних покриттів