Навчально-науковий інститут міжнародної освіти

Кудій Дмитро Анатолійович

Директор

Кудій Дмитро Анатолійович


Сайт

Приймальна комісія: інженерний корпус, 3 поверх, кімн. 1, 2, 5, тел. / Факс: 70763-16, тел .: 707-64-08, 707-68-96.

Факультет міжнародної освіти був створений в травні 2009 року як структурний підрозділ університету і діє відповідно до затвердженого ректором університету Положення. Факультет міжнародної освіти об’єднує в своєму складі центр підготовки іноземних громадян і підготовче відділення з кафедрами довузівської підготовки іноземних громадян.

Основним завданням Факультету міжнародної освіти є надання освітніх послуг іноземним громадянам, які прибули для отримання освіти в Україні. Факультет міжнародної освіти здійснює прийом іноземних громадян в НТУ “ХПІ” за всіма спеціальностями на всі форми навчання на контрактній основі, а також на основі міжнародних договорів України та загальнодержавних програм (студенти для отримання освіти направляються Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України), і договорів, укладених університетом з юридичними особами. При вступі до університету іноземні громадяни надають документи, передбачені п.5 Постанови Кабінету міністрів України №1238 від 05.08.1998.

Іноземні громадяни, які постійно проживають на території України, мають право вступу до НТУ “ХПІ” нарівні з громадянами України (п.1 Постанови Кабінету Міністрів України №1238 від 05.08.1998). За всіма спеціальностями здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів. Після закінчення навчання Факультет міжнародної освіти оформляє дипломи міжнародного зразка (українською та англійською (французькою) мовою) і здійснює їх легалізацію в Міністерстві закордонних справ України для країн далекого зарубіжжя.

Дисципліни Вільного Вибору