Науковці-хіміки ХПІ «почаклували» в «Обдарованості»

Вчені Харківського Політеху в черговий раз завітали до Харківського наукового ліцею-інтернату «Обдарованість». Там вони провели Kahoot-вікторину «Хімія – невідома чаклунка новорічних свят». Спікером заходу став  професор кафедри органічного синтезу та фармацевтичних технологій ХПІ Сергій Петров. У конкурсі взяли участь майже тридцять учнів 10-х класів різних профілів.

Молоді науковці Харківського Політеху в черговий раз завітали до своїх давнішніх друзів – учнів Харківського наукового ліцею-інтернату «Обдарованість». Для них вчені ХПІ провели Kahoot-вікторину «Хімія – невідома чаклунка новорічних свят». На заході виступив професор кафедри органічного синтезу та фармацевтичних технологій Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії ХПІ Сергій Петров. Питання для конкурсу підготувала членкиня студентського наукового товариства цієї ж кафедри, студентка 4-го  курсу Тетяна Савлук.

Відзначимо, що раніше ця вікторина була випробувана на  онлайн-заходах «Канікули з Політехом 2024: Зимова Кахутіада!». Цього ж разу конкурс відбувся в офлайн-форматі. Крім того, молоді вчені НТУ «ХПІ» вже не вперше приїжджають до Харківського наукового ліцею-інтернату «Обдарованість». Так, у жовтні 2023 року для школярів старших класів вони влаштували справжнє наукове шоу. Як підкреслили організатори вікторини, застосування методів гейміфікації в освіті є одним з найпродуктивніших та найактуальніших у світі, адже заняття в ігровій формі дозволяють долучити до процесу максимальну кількість їх учасників.

 

Довідка:

Захоплюючі вікторини Kahoot від НТУ «ХПІ» – унікальна можливість зануритись у світ науки, технологій та інновацій. Даний проєкт допомагає школярам розвивавати свої знання та аналітичні навички у груповій інтерактивній формі, поглиблювати своє розуміння сучасних тенденцій, зустрітися з експертами галузі та отримати цінний досвід, який сприятиме їхньому професійному та особистісному росту в майбутньому.