ХПІ приєднався до європейських університетів майбутнього

Науковці Харківського Політеху взяли участь у проєкті INTERACT транснаціонального альянсу європейських університетів EU GREEN Alliance. Це об’єднання потужних вищих навчальних закладів Європи, місією яких є стати одними з перших «університетів майбутнього». Протягом тижня другого раунду навчання вчені НТУ «ХПІ» дізнавалися про можливості агенцій NAWA, Horizon Europe, EU GREEN у спільних дослідженнях, мобільностях, освітніх і наукових проєктах та інших подіях. До заходу, який відбувся у Вроцлавському університеті прикладних наук (Польща), долучилися десять університетів України.

Завідувачка кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту економіки, менеджменту і міжнародного бізнесу ХПІ доцентка Олена Прохоренко та доцентка кафедри хімічної техніки та промислової екології Навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту ХПІ Антоніна Сакун проходили навчання за програмою проєкту INTERACT від EU GREEN. Протягом тижня науковиці Харківського Політеху дізнавалися про можливості агенцій NAWA, Horizon Europe, EU GREEN у спільних дослідженнях, мобільностях, освітніх і наукових проєктах тощо. Захід відбувся у Вроцлавському університеті прикладних наук (Польща). В ньому взяли участь представники десяти вищих навчальних закладів України.

Відзначимо, що НТУ «ХПІ» розпочав співпрацю з європейським альянсом «університетів майбутнього» у вересні 2023 року.

Науковці Харківського Політеху щиро вдячні EU GREEN і Вроцлавському університету за підтримку України та нові можливості для розвитку і кооперації.

 

Довідка:

EU GREEN Alliance – транснаціональний альянс європейських університетів, створений та сформований 9-ма установами-партнерами (в рамках програми ERASMUS+), які стануть одними з перших «університетів майбутнього». EU GREEN відкритий до співпраці з зовнішніми партнерами з соціально-економічного середовища, зацікавленими у реалізації Цілей сталого розвитку та розбудові соціальної залученості. Одним із партнерів EU GREEN та організатором проєкту INTERACT (в рамках EU GREEN) є Вроцлавський університет природничих наук (Польща).