Харківських політехніків запрошують взяти участь у новому сезоні проєкту CIG R&D Lab від Chernovetskyi Investment Group (CIG). У межах освітньо-стипендіальної програми студенти, аспіранти та молоді вчені ХПІ зможуть отримати експертну та фінансову підтримку для розвитку своїх стартапів протягом 2023/2024 навчального року. Подати на розгляд свою ідею, бізнес-проєкт чи винахід можна до 6 листопада 2023 року за посиланням: bit.ly/3EG3Lod. Не втрачайте шанс реалізувати свій проєкт мрії!
Команди-лідери, які потраплять у сезон під час відбору, отримають унікальний шанс протягом навчального року працювати з менторами та фахівцями CIG. Це допоможе їм вдосконалити свої ідеї, втілити їх у життя та розпочати гідний комерційний шлях до успіху в своїй галузі.
Освітньо-стипендіальна програма CIG R&D Lab включає такі етапи:
І етап — подання заявок за посиланням: bit.ly/3EG3Lod;
ІІ етап — презентація відібраних проєктів експертному журі, до складу якого увійдуть представники НТУ «ХПІ» та CIG. За підсумками виступів буде визначено команди-стипендіати. Протягом року вони мають працювати над розвитком своїх стартапів.
ІІІ етап — визначення команди-переможця, яка отримає фінансування на розвиток свого проєкту.
Додаткову інформацію та консультацію можна отримати від куратора програми від НТУ «ХПІ» Руслана Вікторовича Кривобока: моб. тел. 099-620-15-78, e-mail: krivobok491@gmail.com.
Довідка:
Проєкт CIG R&D Lab реалізується у межах меморандуму між НТУ «ХПІ» та CIG, що підписаний у серпні 2018 року.
За підсумками першого сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D Lab від Chernovetskyi Investment Group (CIG) переможцями від НТУ «ХПІ» стали такі стартап-проекти такі, як «Інноваційний проект: розробка технології виробництва люмінесцентної тротуарної плитки» та «Реконструкція та модернізація теплоенергетичного сектору». Лідери другого сезону — чат-бот психолог із штучним інтелектом «Elomia» та проект «Space Ceramic» — технологія виробництва елітної лицьової цегли та керамічної черепиці з декоративним металевим покриттям. Переможці третього сезону — бездротова технологія передачі енергії на великі відстані з малими втратами «WeLight» та генератор озону для знезараження поверхонь та об’єктів «Opty team». Серед кращих четвертого сезону: TER-SAS — розробка, яка вирішує проблему з утилізацією стоків, що містять сульфатну кислоту; Pretty Ukraine — мобільний додаток для дітей про історію України з елементами гейміфікації; HuGP — технологія, яка допоможе перейти з неекологічних полімерних пакувальних матеріалів на екологічно безпечні. У п’ятому сезоні перемогу та грант на подальшій розвиток отримав стартап Gelbion—антисептичні мікрогольчасті гідрогелеві патчі, які є простою та ефективною альтернативою ін’єкційним методам введення активних речовин та ліків.
Chernovetskyi Investment Group (CIG) — інвестиційна компанія, яка входить до числа найбільших венчурних інвесторів у Східній Європі, була заснована у 2012 році. Докладніше: http://cig.vc/